E-poe tingimused

1.      Tooted ja ostu sooritamine.

- Kõik digitel.ee e-poe tootehinnad sisaldavad 20% käibemaksu.
- Digitel.ee e-poes olevad tootepildid võivad olla illustaratiivsed ning võib esineda mõningasi erinevusi. E-poes olevate toodete     kirjeldused  ei pruugi olla ammendavad ja võivad sisaldada tahtmatuid vigu. Kasutatud toodete puhul on pildid tehtud konkreetsest   tootest.
- Valige toodete alt soovitud kaubad ja lisage need ostukorvi. Ostukorvi sisu vaatamiseks valige "Ostukorv". Kui olete kõik vajalikud   tooted  ostukorvi pannud, saate vormistada tellimuse.
- Tellimust saate vormistada kahel erineval viisil - otsetasumisega või siis järelmaksuga.
- Otsetasumisega tähendab seda, et saadate oma tellimuse meile, me vaatame Teie tellimuse üle ning seejärel saadame arve.
- Järelmaksuga - saadate meile tellimuse koos  järelmaksu taotlusega, me vaatame Teie taotluse üle ning anname e-maili või telefoni teel vastuse.

 
 
2.      Kauba eest tasumine.
- Peale tellimuse vormistamist väljastatakse e-maili teel tellimuse info, peale tellimuse eest tasumist täidetakse tellimus. Palume maksta   arve ainult siis, kui arve on Teieni e-mailiga jõudnud.
- Ostetud kauba eest palume tellimuse summa kanda meie pangakontole (kõik rekvisiidid olemas arvel). Arve tasumisel palume kindlasti   märkida selgitusse emailiga saadud tellimuse number.
- Kui raha pole laekunud 3 tööpäeva jooksul pärast tellimuse vormistamist, tellimus tühistatakse.
 
3.      Tarneaeg ja kohaletoimetamise tingimused.
- Tellimust hakatakse täitma pärast selle eest tasumist ehk sellest hetkest, kui raha on Digitel OÜ kontole laekunud.
- Kui soovitud kaup on meil laos olemas, siis ei ületa ooteaeg tavaliselt 3-4 päeva,
- Kui soovitud kaup on tellimisel, siis tuleb oodata kuni tellitud tooted on meieni jõudnud, ning kohaletoimetamise tähtaeg võib olla kuni 7   tööpäeva.
- Kui olete tellinud mitu erinevat  toodet, siis analüüsime teie tellimuse ning saadame arve vastavalt kauba olemasolule.
- Juhul kui selgub, et toote planeeritud tarneaeg ületab 7 tööpäeva kontakteerub digitel.ee esindaja pakkudes uue tarneaja, asemele   vähemalt samalaadse toote sarnase hinnaga või 100% ulatuses tasutud ostusumma tagastuse.
- Teil on võimalus tellida kaupade kättetoimetamist posti teel või kättesaamist meie kauplusest.
- Kauba kättetoimetamisel postiga saadetakse kaup koos arve originaaliga. Enne kauba vastuvõtmist ja saatelehe allkirjastamist   kontrollige, et pakend poleks vigastatud, vastasel juhul tagastage kaup kullerile või postkontorisse ning teavitage meid koheselt.
 
4.      Pretensioonide esitamise aeg ja garantii.
- Kõikidel uutel digitel.ee e-poes olevatel toodetel on pretensioonide esitamise aeg 2 aastat. Garantiitööde teostamise aluseks on tootega   ostmisel kaasas olnud signeeritud arve. Kasutatud toodetel on garantii vähemalt 1 kuu. Garantii pikus märgitakse ka kaubaga kaasas   olevale arvele.
- Puuduse ilmnemisel on Teil õigus nõuda kauba parandamist või ümbervahetamist vastavalt garantiitingimustele. Kui kaupa ei ole   võimalik vahetada või parandada, on ostjal õigus tellimusest taganeda. Garantii ei kehti juhul, kui kauba puudus on tingitud kauba   ebaotstarbekast ja valest kasutamisest või tavapärasest kulumisest.
 
5.      Tagastustingimused.
- Digitel.ee e-poest ostetud toodetele kehtib 14 päeva jooksul tagastusõigus.
- Toote tagastamiseks on vajalik tootega ostmisel kaasas olnud signeeritud arve. Toote tagastamiseks peab ostja tegema Digitel OÜ   nimele vastavasisulise avalduse digitel.ee veebilehel, ning tagastama seejärel müüjale tellitud kauba. Raha kanname tagastatud toote   eest tagasi Teie arveldusarvele esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 30 päeva peale kauba tagasi jõudmist müüjale. Toote   tagastamisel ei kompenseerita ostetud toote saatekulusid.
- Toote saab tagastada ainult siis, kui toode on tagastades täiesti kasutamata ning originaalpakendis. Juhul, kui peale toote tagastamist   ilmneb, et toodet on kasutatud või puudub originaalpakend või toode on müügiks kõlbmatu ostja süül, on digitel.ee e-poel õigus nõuda   toote ostnud isikult leppetrahvi kuni 50% ulatuses tagastatud kauba väärtusest.
 
6.      Ostutingimused.
- Ostutingimustega tutvumine on igale kliendile kohustuslik.
- Ostu sooritamisega, nõustub klient, et on tutvunud digitel.ee e-poe ostutingimustega.
 
7.      Ostutingimused kohapeal poest ostmisel.
- Korralik ning töökorras kaup, mis on kohapeal poest ostetud ja kliendi poolt välja valitud ei kuulu tagasiostmisele.Erandkorras ja poolte kokkuleppel võimalik kasutamata ning korras kaup ringi vahetada teenustasuga 15%.